SSM'i

Destekleyin

Sakıp Sabancı Müzesi’nin öğrenme programlarını, etkinliklerini ve kültür sanat faaliyetlerini destekleyerek sanatın toplumun her kesimiyle buluşmasını, gelecek nesillere ilham ve umut olmasını sağlayabilirsiniz.

Koleksiyonlarımızı ve ülkemizin bütünsel sanat mirasını korumayı, araştırmayı, geliştirmeyi, yorumlamayı önemsiyor; güncel sergilerimiz ve etkinliklerimizde, tüm paydaşlarımızla beraber ortak değer yaratıyoruz.

Geçmişi yorumlamak, bugünü anlamak, geleceğimiz birlikte tasarlamak için bizimle olmanızı diliyoruz.

Nasıl destek olabilirsiniz?

Kurumsal Destekler:

Kurumsal bağışlarınız ile süreli sergilerimizin sponsorları olabilir; araştırmalarımızı, kültür sanat projelerimizi, etkinlik ve öğrenme programlarımızla sosyal sorumluluk projelerini içeren tüm müzecilik faaliyetlerimizi destekleyebilirsiniz.

Destekçilerimiz

Aira, Akbank,Aksigorta, Bank Europa, Beymen, Credit Suisse, Çiftçi Towers, Çimsa, Deutsche Bank, Enka, Garanti Bankası, Gilan, ING Bank, Jotun, Kibar Holding, KLM, Merrill Lynch, Mitsubishi, Philips, Polimeks, Sabancı Holding, Sabancı Üniversitesi, Samsung, Shell, Sony, Tahincioğlu, Teknosa, Turgut İlaç, Turkcell, Türk Telekom, Unilever, Yüksel İnşaat, Yünsa

Bireysel Destekler:

Sadakat Programları:

Düzenli bireysel bağışlarınız ile SSM Dostu olabilir, sanatı desteklerken tüm kültür sanat etkinliklerimizden ayrıcalıklı olarak faydalanabilirsiniz.

Ayrıcalıklar
  • Bir yıl boyunca Sakıp Sabancı Müzesi’ne ücretsiz giriş
  • Eşlik eden bir misafire indirimli giriş
  • Yetişkin Eğitimi Programlarında %10 indirim
  • Çocuk Eğitimi Atölyelerinde %10 indirim
  • SSM Mağaza'da %10 indirim
  • Ücretsiz sergi posteri
Detaylı Bilgi

SSM Mağaza:

Mağazamızdan alacağınız ürünlerden elde edilen gelirler müzecilik faaliyetlerinin desteklenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Müze deneyimlerinizi kataloglarımız, tasarım ürünlerimiz ile kalıcı anılar haline getirebilirsiniz.

Ürünleri İncele

Bilgi İçin

Gerek bireysel, gerek kurumsal destekleriniz ve eser/koleksiyon bağışlarınız için Sakıp Sabancı Müzesi yetkililleri ile irtibata geçmek için:

E-Posta: destek.ssm@sabanciuniv.edu
Telefon:  0 212 277 22 00