MSA'nın

Restoranı

MSA’nın Restoranı, yeme-içme tutkunlarına benzersiz bir restoran deneyimi sunuyor. Dünyanın dört bir yanından ilhamla oluşturulan menüler, Boğaz manzarası eşliğinde, MSA ‘nın şef ve öğrencileri tarafından hazırlanarak servis ediliyor.

Restoran

MSA’nın Restoranı, 2004 yılından beri Profesyonel Aşçılık, Profesyonel Pasta-Ekmekçilik, Profesyonel Yiyecek-İçecek İşletmeciliği, Profesyonel Barmenlik ve Miksoloji, Profesyonel Baristalık gibi pek çok başlıkta uluslararası standartlarda mesleki eğitim veren, Türkiye’nin lider mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi'nin (MSA) restoranıdır.

Restoranın menüsünde dünyanın dört bir yanından ilhamla hazırlanan yemekler, MSA şeflerinin yorumlarıyla, müzenin benzersiz atmosferinde sunulmaktadır. Restoran’da MSA’nın eğitmen şeflerine, MSA'da profesyonel eğitimlerini sürdüren, geleceğin parlak şefleri eşlik eşlik etmektedir.

Restoranın yanı sıra müze girişindeki terasta yer alan MSA Dükkân ise, daha kısıtlı vakti olan ziyaretçilere, sıcak ve soğuk yiyecek-içecek alternatifleriyle hizmet vermektedir.