MSA'nın

Restoranı

MSA’nın Restoranı, yeme-içme tutkunlarına benzersiz bir restoran deneyimi sunuyor. Dünyanın dört bir yanından ilham alınarak oluşturulan menüler, Boğaz manzarası eşliğinde, MSA şef ve öğrencileri tarafından hazırlanarak servis ediliyor.

Restoran

MSA’nın Restoranı, 2004 yılından beri Profesyonel Aşçılık, Profesyonel Pasta-Ekmekçilik, Profesyonel Yiyecek-İçecek İşletmeciliği, Profesyonel Barmenlik ve Miksoloji, Profesyonel Barista gibi pek çok başlıkta uluslararası standartlarda mesleki eğitim veren, Türkiye’nin lider mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi'nin (MSA) restoranı.

Restoranın menüsünde dünyanın dört bir yanından ilham alınan, MSA ekibinin en beğendiği yemekler MSA şeflerinin yorumlarıyla, müzenin benzersiz atmosferinde misafirlere sunuluyor. MSA’nın Restoranı'nda MSA’nın eğitmen şeflerine, MSA'da profesyonel eğitimlerini sürdüren, geleceğin parlak şefleri eşlik ediyor.

Restoranın yanısıra terasta yer alan MSA Dükkan, daha kısıtlı vakti olan ziyaretçilere sıcak ve soğuk yiyecek-içecek alternatifleriyle hizmet veriyor. MSA’nın Restoranı ve MSA Dükkan, Sakıp Sabancı Müzesi’ndeki enfes konumu ve dinamik ekibi ile bu benzersiz deneyime ortak olmak isteyen tüm müze misafirlerini ve yeme-içme tutkunlarını bekliyor. Umarız bu farklı tecrübeden keyif alırsınız…

Salgın süreciyle beraber alınan tedbirler doğrultusunda MSA’nın Restoranı'nda hayata geçirilen uygulamaları incelemek için tıklayınız.