SSM

the Seed

Sakıp Sabancı Müzesi içinde yer alan the Seed, mimarisi, eşsiz Boğaz manzarası ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ile ulusal ve uluslararası pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmakta, seçkin kurum ve markalara hizmet vererek, etkinlikler için farklı konseptlerde çözümler sunmaktadır.

the Seed

Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi bünyesinde bulunan, uluslararası kültür-sanat etkinlikleri, kongre ve toplantı konularında dünya çapında deneyim sahibi GL Events tarafından işletilen the Seed, 'çok amaçlı etkinlik merkezi' olarak hizmet veriyor. Müze; koleksiyonları ve kapsamlı geçici sergilerinin yanı sıra, uluslararası standartlara uygun tasarlanan yeni kompleksi the Seed ile çokyönlü bir sanat ve eğitim ortamı sunmaktadır.

the Seed, Boğaziçi'ndeki eşsiz konumu, modern mimari özellikleri ve ileri teknolojiye sahip altyapı çözümleriyle, ulusal ve uluslararası kültür-sanat organizasyonlarına, İstanbul'da gündemi etkileyecek toplantı, etkinlik ve kongrelere, seçkin marka, kurum ve kişilere ev sahipliği yapmaktadır.

Toplam 1.700 m2'lik alanda kurulu the Seed'in bünyesinde, zeminin iki farklı seviyede kullanılabilmesiyle İstanbul'daki bir ilk olma özelliğini taşıyan 330 kişilik konferans ve konser salonu, 400 m2 açık alan ve 200 m2 kapalı alandan oluşan toplam 600 m2'lik fuaye, ileri teknolojiye uygun ses, ışık ve görüntü sistemleri bulunmaktadır.

the Seed, havaalanına 35 km, TEM'e 4 km, İstinye İDO iskelesine 3 km ve Emirgan iskelesine 500 metre mesafedeki konumuyla, ulaşım kolaylığı sunmaktadır.

GL Events

Etkinlik sektöründe 1978 yılından itibaren faaliyet gösteren GL Events, bugün etkinlik saha yönetimi, etkinlik organizasyonu ve fuarlar, kongre/toplantı organizasyonları olarak üç temel alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. GL Events Fransa ve dünya genelinde 5 kıtaya yayılan yatırımları ile 3000’den fazla çalışanı ve 80’den fazla lokasyonda hizmet sunmaktadır.

Website’ye Git