SSM

the Seed

Sakıp Sabancı Müzesi içinde yer alan the Seed, özgün mimarisi ve eşsiz Boğaz manzarası ile ulusal ve uluslararası pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmakta, birçok kurum ve markaya hizmet vererek, çeşitli etkinlikler için farklı konseptlerde seçenekler sunmaktadır.

the Seed

Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi bünyesinde bulunan ve çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet veren the Seed, kültür-sanat etkinlikleri ile kongre ve toplantı organizasyonlarında uluslararası deneyim sahibi olan GL Events tarafından işletilmektedir.

1.700 m 2'lik bir alana yayılan the Seed'in bünyesinde, iki farklı seviyede kullanılabilen zeminiyle İstanbul'da bir ilk olan, 330 kişilik bir konferans ve konser salonu; 400 m 2 açık alan ve 200 m 2 kapalı alandan oluşan toplam 600 m 2'lik bir fuaye alanı ve ileri teknolojiye uygun ses, ışık ile görüntü sistemleri bulunmaktadır.

The Seed, havaalanına 35 km, TEM'e 4 km, İstinye İDO iskelesine 3 km ve Emirgan İskelesi’ne 500 m mesafedeki konumuyla, ulaşım kolaylığı sunmaktadır.

GL Events

Etkinlik sektöründe 1978 yılından itibaren faaliyet gösteren GL Events, bugün etkinlik saha yönetimi, etkinlik organizasyonu ve fuarlar, kongre/toplantı organizasyonları olarak üç temel alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. GL Events Fransa ve dünya genelinde 5 kıtaya yayılan yatırımları ile 3000’den fazla çalışanı ve 80’den fazla lokasyonda hizmet sunmaktadır.

Web Sitesi’ne git